Aktuality

První setkání Českého ekosystému integrované péče

12.04.2016

Pozvánka na první setkání Českého ekosystému integrované zdravotně-sociální péče, které se uskuteční ve středu 4. 5. 2016 v Národní technické knihovně v Praze

Český ekosystém integrované zdravotně-sociální péče (ČEIP) je vznikající autonomní platforma, která chce posílit spolupráci institucí i jednotlivců a podpořit implementaci procesních i technologických inovací v oblasti poskytování zdravotní a zdravotně-sociální péče na národní úrovni. Vytváří prostředí pro setkávání, propojování a komunikaci poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, firem, univerzit a výzkumných center, zástupců vlád, pojišťoven, krajů, měst a obcí, pacientů, investorů, zájmových sdružení, existujících platforem a dalších. ČEIP je členem rostoucí mezinárodní platformy European Connected Health Alliance.

 

Setkání představí, jaké jsou hlavní myšlenky a cíle ČEIP, jak fungují podobné projekty ve světě a jak současný stav vnímají vybraní aktéři systému v České republice. Především pak chce přizvat účastníky k debatě o tom, jak jim může tento nový ekosystém sloužit, co od něj očekávají a jaká témata má řešit. 

 

POZVÁNKA

PROGRAM

Zpět
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.