Aktuality

24. ročník konference Evropské sociální služby

04.05.2016

24. ročník konference Evropské sociální služby

Organizace ESN (European Social Network), jejímž členem je i APSS, pořádá tento rok ve spolupráci se současným holandským předsednictvím Rady Evropské unie 24. ročník konference Evropské sociální služby.

Akce se koná 20.–22. června ve Světovém fóru v Haagu (Nizozemsko), jež je spoluhostitelem. Tato každoroční akce s názvem „Budoucnost je v regionech!“ bude zaměřena na to, jak mohou veřejné služby více a efektivněji spolupracovat s místními komunitami a jejich obyvateli v boji proti chudobě a sociálnímu vyloučení.

Díky setkání více než 400 mezinárodních odborníků na seniorskou problematiku ze všech úrovní vlády, soukromých společností a organizací terciálního sektoru bude konference unikátní příležitostí dozvědět se o nejnovějších trendech v oblasti sociálních věcí, sdílet inovativní přístupy a inspirovat se novými nápady.

Složení hlavních řečníků – včetně politiků, jako je Ahmed Aboutaleb, starosta Rotterdamu, sociálních podnikatelů, jako je Sascha Hasselmayer, výkonný ředitel společnosti Citymart, a místních veřejných manažerů, jako je René Paas, ředitel sdružení Divosa (sdružení vedoucích pracovníků v sociální oblasti) – s programem sdílení znalostí a propojování, bude fantastickou příležitostí seznámit se s novými místními řešeními napříč Evropou.

Více informací najdete na www.essc-eu.org

 

Zpět
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.