Aktuality

Kurz ENERGETIK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

10.11.2017

I když náklady na energii v provozech sociálních služeb tvoří jen 5 až 10 %, nemá smysl vyhazovat peníze z okna. Zveme Vás na kurz, zaměřený na hospodaření s energií v objektech sociálních služeb. Kromě snižování nákladů na provoz se bude kurz věnovat i kvalitou vnitřního prostředí. 

Kurz vychází z mnohaletých zkušeností EkoWATTu s projekty snižování spotřeby. Objekty sociálních služeb mají specifický provoz a obsah kurzu je tomu přizpůsoben. 
bezplatný kurz 
ENERGETIK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Kdy:  16. listopadu 2017, 9 až 12 h
Kde:  budova Krajského úřadu, B. Němcové 3, Č. Budějovice 
 
 
Program Z D E
 
V případě zájmu vás prosíme o potvrzení vaší účasti na jitka.klinkerova@ekowatt.cz potřebujeme znát počet účastníků z kapacitních důvodů. Děkujeme.
 
Pokud byste chtěli probrat v rámci kurzu nebo po jeho skončení konkrétní provozní problém Vašeho zařízení,
 
obraťte se na vedoucího projektu, Ing. Karla Srdečného, tel.: 774 697 901, e-mail: karel.srdecny@ekowatt.cz, rádi se vám budeme věnovat.
 
 
Pokud potřebujete v rámci Vašeho zařízení řešit uvedenou problematiku, ale nemáte možnost se kurzu zúčastnit, ozvěte se, nabízíme též možnost  
individuální konzultace.
 
 
Kurz je součástí projektu „Snižování spotřeby energie v objektech  sociálních služeb“. Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí, projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.
 

Zpět
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.