Největší profesní organizace v oblasti sociálních služeb v ČR
K 25. 6. 2019 sdružujeme 1 820 členů
1 159 organizací a 2 540 registrovaných služeb
662 členů Profesních svazů
Doporučujeme
Podporujeme
kvalitu života

 
  
 
Doporučujeme
Naše projekty
 
 
 
 
 
 
Doporučujeme

Doporučujeme

web:

web:
APSS doporučuje

HARTMANN-RICO a.s.

Je dodavatelem prostředků a hygienických výrobků v ČR. Již více než 20 let pro své zákazníky hledáme a vyvíjíme řešení, která v podobě širokého portfolia kvalitních výrobků a služeb pomáhají snáze a účinněji pečovat o zdraví. Ve sféře sociálních služeb se jako generální partner APSS podílíme na řadě projektů přispívajících k rozvoji této oblasti.
APSS doporučuje

IReSoft, s.r.o.

Společnost IReSoft, která působí na českém trhu od roku 2002, vyvíjí software pro sociální služby. Cílem je zjednodušovat uživatelům práci, neustále přicházet s něčím novým a zlepšovat tak kvalitu péče o lidi, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Je lídrem na českém a slovenském trhu a jeho systémy denně používá více než 1 000 organizací. Posláním lidí z IReSoftu není za každou cenu prodat. Jejich cílem je, aby systémy skutečně pomáhaly, uživatelé je měli rádi a používali je na 100 %. Velký důraz je kladen na úvodní zaškolení, průběžné informování o novinkách, vzdělávání, a pokud se přece jen objeví problém, tak je samozřejmostí okamžitá pomoc.
APSS doporučuje

Pro CleanLife s. r. o.

Jsme moderní, profesionální a spolehlivá úklidová firma, která poskytuje kompletní úklidové služby od roku 2012. Specializujeme se především na čištění parní technologií, která je stále více vyhledávána a je to nejekologičtější způsob úklidu. Klademe maximální důraz na kvalitně odvedenou práci našich zaměstnanců a komunikaci se zákazníkem. V naší nabídce služeb najdete mnoho výhod a služeb, které právě hledáte. Spokojenost a pohodlí našich zákazníků je pro nás samozřejmostí.
APSS doporučuje

APOS BRNO, s.r.o.

Společnost APOS BRNO s.r.o. je na trhu již 25 let. Je dodavatelem textilií a pomůcek pro zdravotnictví a sociální sféru – speciálních zdravotnických textilií, prostředků prevence úrazů, bezdrátových signalizací, systémů značení prádla a terapeutických pomůcek pro seniory a handicapované. V roce 2012 jsme rozšířili naši působnost do Slovenské republiky, kde má společnost APOS BRNO své obchodní zastoupení.
APSS doporučuje

LINET spol. s r.o.

Společnost LINET spol. s r.o. byla založena v roce 1990. LINET je poskytovatelem inovativních, vysoce kvalitních lůžek, matrací a zařízení pro nemocnice, ústavy sociální péče a stacionární pečovatelské jednotky. Své produkty vyváží do více než 100 zemí světa.
APSS doporučuje

MK MARKET, spol. s .r. o.

MK MARKET je nestátní zdravotnické zařízení – Výdejna zdravotnických potřeb, poskytující služby obyvatelstvu a zdravotnickým zařízením ambulantní péče a též ústavní nebo lázeňské péči. Současně je specializovaným zdravotnickým velkoobchodem a distributorem zdravotnického materiálu.
APSS doporučuje

AG FOODS Group a.s.

AG FOODS Group a. s., byla založena v roce 1990. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci rozpustných nápojových směsí. S tím souvisí také prodej a servis technologií pro přípravu těchto směsí do segmentů Food Service, Vending a HoReCa. Moderní výrobní závod a administrativní centrum se nachází v České republice v Košíkově u Velké Bíteše. Péči o středoevropské zákazníky zajišťují dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku a v Produkty pod značkou AG FOODS jsou také exportovány do mnoha státu Evropy, od Velké Británie až po Rusko.
APSS doporučuje

BONNO GASTRO SERVIS

Společnost BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. patří mezi největší dodavatele výrobků, surovin a technologií na poli gastronomie, hygieny a zdravotnické péče v ČR. Pro gastronomické, lázeňské a zdravotnické provozy v celé České republice zajišťujeme komplexní dodávky potravin, nápojů, pracovních oděvů, obuvi, mycích a čisticích prostředků. Naše úsilí je vedeno snahou zlepšit, zjednodušit, zkvalitnit a zpříjemnit Vaši práci.
APSS doporučuje

TON, a.s.

Společnost TON, a.s., je přední český výrobce kvalitního sedacího nábytku, stolů a dalších interiérových doplňků, které exportuje do 60 zemí světa. Své letité zkušenosti s ručním zpracováním dřeva využívá i při tvorbě speciální série pro osoby se sníženou pohyblivostí. Nábytek TON splňuje nejvyšší kritéria testů na pevnost a životnost a je vyvíjen s důrazem na funkční vlastnosti, snadnou údržbu a vysoký komfort.
APSS doporučuje

Alliance Laundry CE s. r. o.

Výroba, prodej a servis průmyslového prádelenského zařízení značky Primus - průmyslové pračky, průmyslové sušiče, průmyslové žehliče, doplňkové zařízení pro prádelny - jediný český výrobce.
APSS doporučuje

CHRISTEYNS s.r.o.

Společnost Christeyns s.r.o. se řadí mezi největší dodavatele profesionálních pracích prostředků v ČR ale i celé Evropě s vlastními výrobními závody včetně České republiky, kde v sociální sféře poskytuje své služby v podobě dodávek pracích prostředků spolu s technologickým poradenstvím více jak 300 zákazníkům.
APSS doporučuje

SORAL & HANZLIK Medical s.r.o.

Společnost SORAL & HANZLIK Medical s.r.o. nabízí produkty pro zdravotnictví a sociální služby více než 29 let. Distribuujeme širokou škálu kvalitních zdravotnických prostředků pro léčení a prevenci dekubitů, hygienu, přesuny a rehabilitaci pacientů a poskytujeme k nim autorizovaný záruční i pozáruční servis. Provozujeme půjčovnu zdravotnických prostředků pro jednotlivce i organizace na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.