Registr odborníků

Posláním Národního registru nezávislých odborníků v sociálních službách je podpora dlouhodobého rozvoje kvality sociálních služeb v České republice; NRNO přispívá k zefektivňování sociálních služeb v ČR a napomáhá naplňovat Standard kvality č. 10, písm. e).

Národní registr nezávislých odborníků v sociálních službách vznikl v rámci projektu Značka kvality v sociálních službách. Projekt je realizován Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR společně s partnerem projektu společností HARTMANN-RICO a.s. Jedním z cílů tohoto projektu je i vytvoření Národního registru nezávislých odborníků v sociálních službách, coby nástroje podpory poskytovatelů sociálních služeb.

Registr nabízí poskytovatelům sociálních služeb možnost podpory zařazenými kvalifikovanými nezávislými odborníky v mnoha oblastech lidských činností, které jsou buď nedílnou součástí poskytování sociálních služeb, nebo s ním nějak souvisejí. Odbornosti jsou členěny do základních devíti oblastí, každá oblast pak obsahuje množství dílčích odborností. Vyhledávání v registru je též členěno podle lokalit působnosti odborníků.

Národní registr nezávislých odborníků v sociálních službách usnadňuje poskytovatelům zajišťování podpory nezávislých odborníků, jejich vyhledávání, možnost porovnávání a výběru a nabízí nástroj pro kvalitní řešení problematiky poradenství, konzultací, vzdělávání nebo supervize. Národní registr nezávislých odborníků v sociálních službách podporuje profesní rozvoj zaměstnanců poskytovatelů sociálních služeb.

 

Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.