Partneři

HARTMANN-RICO a.s.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Více než 10 let působí HARTMANN-RICO na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. HARTMANN-RICO zaměstnává celkově více než 1 200 zaměstnanců.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Do kompetence ministerstva patří především sociální politika (problematika zdravotně postižených, sociální služby, sociální dávky, rodinná politika apod.), sociální pojištění (důchody, nemocenské, apod.), oblast zaměstnanosti (trh práce, podpora zaměstnanosti, zahraniční zaměstnanost apod.), pracovněprávní legislativa, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, rovné příležitosti pro ženy a muže (genderová problematika), migrace a integrace cizinců, evropská integrace a oblast čerpání finanční pomoci z fondů Evropské unie.

IRESOFT s.r.o.

Společnost IReSoft, která působí na českém trhu od roku 2002, vyvíjí software pro sociální služby. Cílem je zjednodušovat uživatelům práci, neustále přicházet s něčím novým a zlepšovat tak kvalitu péče o lidi, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Je lídrem na českém a slovenském trhu a jeho systémy denně používá více než 1 000 organizací. Posláním lidí z IReSoftu není za každou cenu prodat. Jejich cílem je, aby systémy skutečně pomáhaly, uživatelé je měli rádi a používali je na 100 %. Velký důraz je kladen na úvodní zaškolení, průběžné informování o novinkách, vzdělávání, a pokud se přece jen objeví problém, tak je samozřejmostí okamžitá pomoc.

AG FOODS, a.s.

Společnost AG FOODS Group a. s. je od roku 1990 specialistou na vývoj, výrobu a distribuci nápojových směsí. Během období svojí činnosti společnost dosáhla významných úspěchů v řadě zemí Evropy. Společnost sídlí v České republice, péči o středoevropské zákazníky zajišťují sesterské společnosti na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Produkty AG FOODS jsou exportovány do celé Evropy, od Ruska až po Velkou Británií.

Alliance Laundry CE s.r.o.

Výroba, prodej a servis průmyslového prádelenského zařízení značky Primus - průmyslové pračky, průmyslové sušiče, průmyslové žehliče, doplňkové zařízení pro prádelny - jediný český výrobce.

APOS BRNO, s.r.o.

Společnost APOS BRNO s.r.o. je na trhu již 25 let. Je dodavatelem textilií a pomůcek pro zdravotnictví a sociální sféru – speciálních zdravotnických textilií, prostředků prevence úrazů, bezdrátových signalizací, systémů značení prádla a terapeutických pomůcek pro seniory a handicapované. V roce 2012 jsme rozšířili naši působnost do Slovenské republiky, kde má společnost APOS BRNO své obchodní zastoupení.

Arjo Czech Republic s.r.o.

Arjo je globální dodavatel zdravotnických pomůcek, služeb a řešení, jejichž cílem ze zvýšit kvalitu života pacientů se sníženou pohyblivostí a zdravotními obtížemi souvisejícími se stárnutím. Pacientům přinášíme klinicky prokázané zlepšení zdravotního stavu, a současně kvalitnější pracovní podmínky pro odborné zdravotnické pracovníky. Přispíváme tak k udržitelnému zdravotnictví. Vždy se přitom řídíme posláním „With people in mind”. Našimi klíčovými zákazníky jsou soukromé a veřejné instituce v sektoru akutní a dlouhodobé péče. Naše nabídka zahrnuje výrobky a řešení určené pro manipulaci s pacienty, hygienu a dezinfekci, nemocniční lůžka, speciální podložky a matrace, a také prostředky pro prevenci a diagnostiku tromboembolické nemoci. Nabízíme také doprovodné služby, tj. školení k výrobkům. Naše produkty a služby prodáváme ve více než 100 zemích. Hlavní sídlo společnosti se nachází ve švédském Malmö. Již přes 20 let podporujeme i místní komunity v České republice.

BONNO GASTRO SERVIS s.r.o.

Společnosti BONNO s.r.o. a BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. patří mezi největší dodavatele výrobků, surovin a technologií na poli gastronomie, hygieny a zdravotnické péče v ČR. Pro gastronomické, lázeňské a zdravotnické provozy v celé České republice zajišťujeme komplexní dodávky potravin, nápojů, pracovních oděvů, obuvi, mycích a čisticích prostředků. Naše úsilí je vedeno snahou zlepšit, zjednodušit, zkvalitnit a zpříjemnit Vaši práci.

CHRISTEYNS s.r.o.

Společnost Christeyns s.r.o. se řadí mezi největší dodavatele profesionálních pracích, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků v ČR ale i celé Evropě s vlastními výrobními závody včetně České republiky, kde v sociální sféře poskytuje své služby v podobě dodávek těchto prostředků spolu s technologickým poradenstvím více jak 300 zákazníkům.

DENTIMED s. r. o.

Společnost Dentimed s.r.o. se zabývá již od roku 1993 velkoobchodním prodejem zdravotnického materiálu a léčiv. Ryze česká společnost nabízí zákazníkům, především z řad zdravotnických zařízení a zařízení sociálních služeb, lékáren a výdejen zdravotního materiálu široké portfolio výrobků, které zcela pokrývají jejich potřeby v oblasti zásobování zdravotnickým materiálem. Spolupracujeme se všemi významnými výrobci či dovozci na českém trhu. S vlastním logistickým centrem umíme velice pružně reagovat na poptávky našich klientů.

Klaro, spol s r.o.

Ryze česká společnost KLARO, s r. o., založená v roce 1990, se zabývá výrobou manipulační techniky. Náš sortiment se průběžně rozšiřuje a naše výrobky jsou stále sofistikovanější a propracovanější. V průběhu uplynulých let se nám podařilo sestavit sehraný tým profesionálů z různých oborů a vybudovat vlastní, technicky vyspělý areál ve Velkých Chvalovicích, do kterého jsme soustředili veškerou výrobu. Zákazníci si mohou vybírat z nepřeberného množství typů vozíků a doplňků v různém provedení, velikostech a široké škále barev.

Linet spol. s r.o.

Společnost Linet spol. s r.o. je výrobcem nemocničních a ošetřovatelských lůžek, matrací a korpusového nábytku a dalšího zdravotnického vybavení.

MK MARKET spol. s r. o.

Cílem a smyslem naší práce je naplnění Vašich potřeb, tomu podřizujeme veškerou svoji činnost. I proto jsme zahájili certifikační proces ISO 9001–2009, jehož výstupem je potvrzení a stálá kontrola kvality našich služeb přední evropskou certifikační autoritou DEKRA. Služby: 1. VÝDEJNA ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY, 2. VÝDEJNA ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB PRO VEŘEJNOST, 3. VELKOOBCHOD SE ZDRAVOTNICKÝM MATERIÁLEM, 4. VZORKOVNA A PORADNA HYGIENICKÉHO A TECHNICKÉHO VYBAVENÍ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY I DOMÁCNOSTI, 5. DĚTSKÁ HYGIENA A VYBAVENÍ.

2P SERVIS s.r.o.

Jsme český certifikovaný výrobce značkových profesních oděvů špičkové kvality, především pro zdravotníky, záchranáře, potravinářské a laboratorní provozy, ale také provozy gastronomie i hotelnictví. V naší nabídce naleznete velký výběr zdravotní i profesní obuvi, mnoho druhů ložního povlečení, ale také hotelový a bytový textil. Dále nabízíme nejširší výběr jednorázových oděvů na trhu včetně jednorázového sortimentu za příznivé ceny. Na nákup veškerého sortimentu z našeho obchodu www.2pservis.cz poskytujeme Náhradní plnění bez navýšení cen, které si u nás můžete rezervovat. Pro registrované zákazníky nabízíme výhodný bonusový program a mnoho dalších výhod. Naše spolehlivá firma si vždy zakládá na perfektním zpracování i kvalitě každého vyrobeného kousku a díky precizní výrobě oděvů i textilního zboží jsme získali velmi cenný a prestižní certifikát Práce postižených a Česká kvalita.

NAM system, a.s.

Společnost NAM system, a.s. je výrobcem a dodavatelem monitorovacích technologií a bezpečnostních aplikací.

INVISTA Craft s.r.o.

Společnost INVISTA Craft byla založena v roce 1993 a specializuje se na ochranu interiéru a jeho vybavení. Součástí řešení je ochrana stěn, dveří a povrchů interiéru, včetně madel a nárazových svodidel. Společnost působí zejména ve zdravotnictví, v oblasti sociálních služeb a školství. Nabízí rovněž nábytek se zvýšenou odolností pro náročné provozy, včetně baktericidních řešení.

Pro CleanLife s. r. o.

Jsme moderní, profesionální a spolehlivá úklidová firma, která poskytuje kompletní úklidové služby od roku 2012. Specializujeme se především na čištění parní technologií, která je stále více vyhledávána a je to nejekologičtější způsob úklidu. Klademe maximální důraz na kvalitně odvedenou práci našich zaměstnanců a komunikaci se zákazníkem. V naší nabídce služeb najdete mnoho výhod a služeb, které právě hledáte. Spokojenost a pohodlí našich zákazníků je pro nás samozřejmostí.

Stamed s.r.o.

Stamed s.r.o. je dovozcem a distributorem zdravotnického materiálu do sociálních a nemocničních zařízení. Soustředíme se na sociální sféru a jsme výhradními dodavateli mnoha renomovaných zahraničních značek na český, ale i slovenský trh. Společnost Stamed s.r.o. se zároveň stará o kompletace domovů pro seniory a o servis veškerých přístrojů a zařízení. Ve všech odvětvích naší práce upřednostňujeme individuální přístup a vstřícné jednání. Zákazníkům pak nabízíme profesionalitu a letité zkušenosti všech zaměstnanců v oboru.

Sivak medical technology s.r.o.

Naše firma SIVAK byla založena v roce 1990 a již více než 20 let se zabýváme službami pro tělesně hendikepované. Jsme obchodní a servisní firmou s cílem zajistit pro naše zákazníky co možná nejširší paletu zdravotnických prostředků, a tím stávajícím i budoucím klientům umožnit překonávání životních překážek. Jsme výhradními zástupci jednoho z největších světových výrobců – americké nadnárodní společnosti INVACARE pro Českou a Slovenskou republiku. Zajišťujeme dovoz a distribuci zdravotnických prostředků dalších známých světových a evropských výrobců např. vozíků švýcarské značky Küschall nebo sportovních vozíků zn. TOP END.

TON a.s.

Jsme TON, Váš výrobce židlí a stolů. Vyrábíme v místě, kde Michael Thonet roku 1861 položil základní kámen původní továrny THONET. Podle principu jejího zakladatele tak v Bystřici pod Hostýnem navazujeme na nejstarší výrobu ohýbaného nábytku. Dnes je TON českou akciovou společností vycházející z tradice řemeslného umění za současné aplikace nových trendů v nábytkářském průmyslu, přičemž řadu z nich sami iniciujeme. Naše produkty jsou v současnosti exportovány do více než 60 zemí světa. Novinky v našem sortimentu každoročně prezentujeme na prestižních mezinárodních výstavách jako Salone del Mobile Milano, IMM Cologne nebo 100% Design London. Při vývoji nových modelů spolupracujeme s významnými českými i zahraničními designéry. Jsme vyhledávanou značkou architektů, provozovatelů hotelů, restaurací, kaváren a v neposlední řadě také domácností.

SORAL & HANZLIK Medical s.r.o.

Společnost SORAL & HANZLIK Medical s.r.o. nabízí produkty pro zdravotnictví a sociální služby více než 29 let. Distribuujeme širokou škálu kvalitních zdravotnických prostředků pro léčení a prevenci dekubitů, hygienu, přesuny a rehabilitaci pacientů a poskytujeme k nim autorizovaný záruční i pozáruční servis. Provozujeme půjčovnu zdravotnických prostředků pro jednotlivce i organizace na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy.

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

Lékárny Dr.Max představují v České republice jedničku na trhu. Poskytují své služby pacientům už od roku 2006 a na začátku roku 2019 činil jejich počet 440. Vedle tradičních lékáren je pod značkou Dr.Max provozován také nejúspěšnější tuzemský lékárenský e-shop. K lékárnám se pojí nejpopulárnější klientský program v Česku – má přes tři miliony členů. Dr.Max je také označení výrobků vlastní značky, které stejnojmenná síť nabízí. V sortimentu volně prodejného lékárenského zboží zaujímá Dr.Max prvenství mezi výrobci. Za všemi úspěchy Dr.Max stojí soustavná péče o naplňování potřeb pacientů a o odborný rozvoj zaměstnanců lékáren.

Všeobecný lékař s. r. o.

Lékař, který léčí srdcem. Poskytujeme celostní lékařskou péči, která má za cíl nejen odstranění zdravotních obtíží, ale i zlepšení a zkvalitnění pacientova života jako takového. Uvědomujeme si, jak důležitý je pro seniory osobní přístup a citlivá péče známého lékaře. Proto poskytujeme pravidelné návštěvy konkrétního praktického lékaře v domovech seniorů, domovech se zvláštním režimem a v dalších domovech sociálních služeb po celé ČR. Specializujeme se na kvalitní geriatrickou i paliativní péči.
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.