Partneři

HARTMANN-RICO a.s.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Více než 10 let působí HARTMANN-RICO na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. HARTMANN-RICO zaměstnává celkově více než 1 200 zaměstnanců.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR

Do kompetence ministerstva patří především sociální politika (problematika zdravotně postižených, sociální služby, sociální dávky, rodinná politika apod.), sociální pojištění (důchody, nemocenské, apod.), oblast zaměstnanosti (trh práce, podpora zaměstnanosti, zahraniční zaměstnanost apod.), pracovněprávní legislativa, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, rovné příležitosti pro ženy a muže (genderová problematika), migrace a integrace cizinců, evropská integrace a oblast čerpání finanční pomoci z fondů Evropské unie.

IReSoft, s.r.o.

Společnost IReSoft, která působí na českém trhu od roku 2002, vyvíjí software pro sociální služby. Cílem je zjednodušovat uživatelům práci, neustále přicházet s něčím novým a zlepšovat tak kvalitu péče o lidi, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Je lídrem na českém a slovenském trhu a jeho systémy denně používá více než 1 000 organizací. Posláním lidí z IReSoftu není za každou cenu prodat. Jejich cílem je, aby systémy skutečně pomáhaly, uživatelé je měli rádi a používali je na 100 %. Velký důraz je kladen na úvodní zaškolení, průběžné informování o novinkách, vzdělávání, a pokud se přece jen objeví problém, tak je samozřejmostí okamžitá pomoc.

BONNO GASTRO SERVIS s.r.o.

Společnosti BONNO s.r.o. a BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. patří mezi největší dodavatele výrobků, surovin a technologií na poli gastronomie, hygieny a zdravotnické péče v ČR. Pro gastronomické, lázeňské a zdravotnické provozy v celé České republice zajišťujeme komplexní dodávky potravin, nápojů, pracovních oděvů, obuvi, mycích a čisticích prostředků. Naše úsilí je vedeno snahou zlepšit, zjednodušit, zkvalitnit a zpříjemnit Vaši práci.

MK Market

Cílem a smyslem naší práce je naplnění Vašich potřeb, tomu podřizujeme veškerou svoji činnost. I proto jsme zahájili certifikační proces ISO 9001–2009, jehož výstupem je potvrzení a stálá kontrola kvality našich služeb přední evropskou certifikační autoritou DEKRA. Služby: 1. VÝDEJNA ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY, 2. VÝDEJNA ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB PRO VEŘEJNOST, 3. VELKOOBCHOD SE ZDRAVOTNICKÝM MATERIÁLEM, 4. VZORKOVNA A PORADNA HYGIENICKÉHO A TECHNICKÉHO VYBAVENÍ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY I DOMÁCNOSTI, 5. DĚTSKÁ HYGIENA A VYBAVENÍ.

AG FOODS, a.s.

Společnost AG FOODS Group a. s. je od roku 1990 specialistou na vývoj, výrobu a distribuci nápojových směsí. Během období svojí činnosti společnost dosáhla významných úspěchů v řadě zemí Evropy. Společnost sídlí v České republice, péči o středoevropské zákazníky zajišťují sesterské společnosti na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Produkty AG FOODS jsou exportovány do celé Evropy, od Ruska až po Velkou Británií.

TROPICO Catering

Tropico - váš dodavatel džusů, koncentrátů, oděvů a obuvi. 100% ovocné džusy společnosti Tropico jsou efektivním řešením, jak zajistit nejen klientům sociálních služeb formou nápojů tolik potřebné vitamíny. Distribuce našich produktů je po celé České republice prostřednictvím našich obchodních zástupců. Další informace získáte také na webových stránkách.

LINET

Společnost Linet spol. s r.o. je výrobcem nemocničních a ošetřovatelských lůžek, matrací a korpusového nábytku a dalšího zdravotnického vybavení.

ABNER, a. s.

Společnost ABNER, a. s., je tradiční českou firmou s bohatou historií. Výroba je zaměřena na sériovou i zakázkovou výrobu gastrozařízení (gastrozařízení z nerezové oceli jako jsou výdejní vozíky, transportní vozíky, stolní a výdejní vany, výdejní systémy, self-service systémy). Jsme první výrobci podnosových stravovacích systémů, tzv. tabletových systémů (tabletů) v České republice.

TON a.s.

Jsme TON, Váš výrobce židlí a stolů. Vyrábíme v místě, kde Michael Thonet roku 1861 položil základní kámen původní továrny THONET. Podle principu jejího zakladatele tak v Bystřici pod Hostýnem navazujeme na nejstarší výrobu ohýbaného nábytku. Dnes je TON českou akciovou společností vycházející z tradice řemeslného umění za současné aplikace nových trendů v nábytkářském průmyslu, přičemž řadu z nich sami iniciujeme. Naše produkty jsou v současnosti exportovány do více než 60 zemí světa. Novinky v našem sortimentu každoročně prezentujeme na prestižních mezinárodních výstavách jako Salone del Mobile Milano, IMM Cologne nebo 100% Design London. Při vývoji nových modelů spolupracujeme s významnými českými i zahraničními designéry. Jsme vyhledávanou značkou architektů, provozovatelů hotelů, restaurací, kaváren a v neposlední řadě také domácností.

TOP TRADE PROFI s.r.o.

Společnost TOP TRADE PROFI s.r.o., patří mezi spolehlivé dodavatele všech typů gastronomických zařízení, jako jsou myčky nádobí, konvektomaty, kotle, smažící pánve, blixery pro rozmělnění stravy, veškerého inventáře (talíře, skleničky, hrnce, gastronádoby, chemie apod.) do profesionálních kuchyní. Máme vlastní projekční kancelář, která připraví kompletní dokumentaci včetně stavebního povolení. Servisní střediska v Praze a Brně zabezpečují servis všech standardních gastrozařízení prodávaných v České republice rychle a za velmi příznivé ceny. Naším cílem je snižovat energetickou náročnost provozů a snižovat pracovní zatížení zaměstnanců kuchyňských provozů. Výsledkem spolupráce jsou hlavně Vysoké Provozní Úspory a efektivita práce ve vašich kuchyních.

Pro CleanLife s. r. o.

Jsme moderní, profesionální a spolehlivá úklidová firma, která poskytuje kompletní úklidové služby od roku 2012. Specializujeme se především na čištění parní technologií, která je stále více vyhledávána a je to nejekologičtější způsob úklidu. Klademe maximální důraz na kvalitně odvedenou práci našich zaměstnanců a komunikaci se zákazníkem. V naší nabídce služeb najdete mnoho výhod a služeb, které právě hledáte. Spokojenost a pohodlí našich zákazníků je pro nás samozřejmostí.

DENTIMED s. r. o.

Společnost Dentimed s.r.o. se zabývá již od roku 1993 velkoobchodním prodejem zdravotnického materiálu a léčiv. Ryze česká společnost nabízí zákazníkům, především z řad zdravotnických zařízení a zařízení sociálních služeb, lékáren a výdejen zdravotního materiálu široké portfolio výrobků, které zcela pokrývají jejich potřeby v oblasti zásobování zdravotnickým materiálem. Spolupracujeme se všemi významnými výrobci či dovozci na českém trhu. S vlastním logistickým centrem umíme velice pružně reagovat na poptávky našich klientů.
Kontakt
apsscr APSS ČR
Vančurova 2904
390 01 Tábor

Tel./fax: +420 381 213 332
E-mail: apsscr@apsscr.cz
www.apsscr.cz
Intranet
Login:
Heslo:  
Realizace webu
iresoft
© 2011 IRESOFT s.r.o.