Partneři

Děkujeme všem partnerům, kteří se s námi na ocenění pracovníků sociálních služeb podílejí a podporují tuto akci:


HARTMANN-RICO a.s.

HARTMANN-RICO a.s.

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Více než 10 let působí HARTMANN-RICO na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. HARTMANN-RICO zaměstnává celkově více než 1 200 zaměstnanců.


IReSoft, s.r.o.

IReSoft, s.r.o.

Společnost IReSoft, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2002. Po celou tuto dobu poskytuje nadstandardní služby, inovovaná řešení a komplexní servis všem svým zákazníkům, kterých je momentálně po celé ČR i SR více než 1300. Vlajková loď naší společnosti je informační systém Cygnus, který spolehlivě a pohodlně obsluhuje náročnou a složitou agendu poskytovatelů sociálních služeb. V tomto segmentu trhu máme více než 600 instalací. Všechny naše aplikace vytváříme s důrazem na ergonomii a potřeby uživatelů. Současně poskytujeme kvalitní technickou a uživatelskou podporu, která zajistí uživatelům bezproblémové a ničím nerušené používání našich produktů.


Christeyns s.r.o.

Christeyns s.r.o.

Společnost Christeyns s.r.o. se řadí mezi největší dodavatele profesionálních pracích, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků v ČR ale i celé Evropě s vlastními výrobními závody včetně České republiky, kde v sociální sféře poskytuje své služby v podobě dodávek těchto prostředků spolu s technologickým poradenstvím více jak 300 zákazníkům.


Odborný časopis Sociální služby

Odborný časopis Sociální služby

Časopis Sociální služby je odborným měsíčníkem vydávaným Asociací poskytovatelů sociálních služeb České republiky. Je nejrozšířenějším periodikem v oblasti sociálních služeb v ČR.


Listy sociální práce

Listy sociální práce

Časopis Listy sociální práce je pololetník určený sociálním pracovníkům ze všech oblastí, ve kterých je sociální práce realizována a osobám zajímajícím se o sociální práci a její rozvoj. Cílem časopisu je přispívat k odborné diskuzi, šířit příklady dobé praxe, zprostředkovávat informace z oblasti sociální práce a být podporou sociálním pracovníkům.